| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Graad | Pharmaceutcialrang |
| 12 maanden | 12 maanden |
| opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
| Actief ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Vorm | Injecties |
| Verpakking | flesje 10 per doos |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Actief Ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Vorm | poeder |
| Verpakking | Aluminiumfoliezak/Trommel |
| Productnaam | Gs-441524 ruw poeder |
| Opslag | Koele Droge Plaats |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
|---|---|
| Verpakking | 10 tabletten per Zak |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Productnaam | GS-441524-tabletten |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Vorm | Injecties |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Verpakking | Aluminiumfoliezak/Trommel |
| Productnaam | Gs-441524 ruw poeder |
| Opslag | Koele Droge Plaats |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Functie | Kattenfipv Behandeling |
|---|---|
| Verschijning | Wit poeder |
| Opslag | Opslag op Koele Droge Plaats |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| Productnaam | Gs-441524 poeder |
| 12 maanden | 12 maanden |
|---|---|
| Vorm | Tabletten |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Rang | Pharmaceutcialrang |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Vorm | Pillen |
| Verpakking | flesje 10 per zak |
| Productnaam | Gs-441524 pillen |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Vorm | Tabletten |
|---|---|
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
| Verpakking | 10 tabletten per Zak |
| 12 maanden | 12 maanden |
| Opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |