| Naam van het product | GS-441524 Injectie |
|---|---|
| Houdbaarheid | 12 maanden |
| Verpakking | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Formulier | injectie |
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Verpakking | Zak |
| Dosering | Zodra dagelijks |
| Formulier | Mondelinge Tabletten |
| Aanwijzing | Behandeling van FIP |
| Aanwijzing | Behandeling van Kat FIP |
|---|---|
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
| Verpakking | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Vervaldatum | 1 jaar vanaf de Fabricagedatum |
| Naam van het product | Gs-441524 injectie |
| Actief ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Verpakking | 10 tabletten per Zak |
| Productnaam | GS-441524 Tabletten |
| Bestuursroute | Subcutaan |
| Opslag | Bewaren bij 15°C tot 20°C |
| Sterkte | 20 mg/ml |
|---|---|
| Vervaldatum | 1 Jaar vanaf de datum van vervaardiging |
| Doseringsvorm | De oplossing |
| Houdbaarheid | 12 maanden |
| Bewaarplaats | 2-20°C |
| Naam van het product | Gs-441524 injectie |
|---|---|
| Aanwijzing | Behandeling van Kat FIP |
| Doseringsvorm | Oplossing |
| opslag | 2-20°C |
| Houdbaarheid | 12 maanden |
| Vorm | Mondelinge Tabletten |
|---|---|
| Aanwijzing | Behandeling van FIP |
| Vervaldatum | 2 jaar |
| Verpakking | Zak |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
| Naam van het product | GS-441524-tabletten |
|---|---|
| Aanwijzing | Behandeling van FIP |
| Sterkte | 10mg, 20mg, 40mg |
| opslag | Kamertemperatuur |
| Verpakking | Zak |
| Testmethode | HPLC UV |
|---|---|
| Specificatie | 20 mg/pille, 40 mg/pille, 50 mg/pille, of aangepast |
| Gebruik van het product | Kattenfipv Behandeling |
| Naam van het product | GS441524 |
| Productvorm | Pillen |
| Testmethode | HPLC UV |
|---|---|
| Specificatie | 20 mg/pille, 40 mg/pille, 50 mg/pille, of aangepast |
| Gebruik van het product | FIPV-behandeling bij katten |
| Productnaam | GS441524 |
| Productvorm | Pillen |