| Functie | Kattenfipv Behandeling |
|---|---|
| Verschijning | Wit poeder |
| Opslag | Opslag op Koele Droge Plaats |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| Productnaam | Gs-441524 poeder |
| Naam van het product | GS-441524 Injectie |
|---|---|
| Houdbaarheid | 12 maanden |
| Verpakking | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Formulier | injectie |
| Beschikbaarheid | Beschikbaar |
| CAS-nummer | 1191237-69-0 |
|---|---|
| Formulier | Poeder |
| Functie | FIPV-behandeling bij katten |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Graad | Farmaceutische kwaliteit |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Vorm | Injecties |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Actief bestanddeel | GS-441524 |
|---|---|
| Formulier | Tabletten |
| Verpakking | flesje 10 per zak |
| Productnaam | GS-441524 Tabletten |
| Bewaarplaats | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Actief bestanddeel | GS-441524 |
|---|---|
| Formulier | Injecties |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Naam van het product | Gs-441524 injecties |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Vorm | Pillen |
| Verpakking | flesje 10 per zak |
| Productnaam | Gs-441524 pillen |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Vervaldatum | 2 jaar |
|---|---|
| Aanwijzing | Behandeling van FIP |
| Actief Ingrediënt | GS-441524 |
| Opslag | Kamertemperatuur |
| Verpakking | zak |
| Verpakking | 6 ml/flacon, 8 ml/flacon, 10 ml/flacon |
|---|---|
| Houdbaarheid | 8 ml/flacon |
| Doseringsvorm | De oplossing |
| Vervaardigingsland | China |
| Bewaarplaats | 50 mg |
| Productnaam | Gs-441524 poeder |
|---|---|
| Moleculaire Formule | C12H13N5O4 |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| Kookpunt | N/A |
| Testmethode | UV HPLC |