| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Vorm | Injecties |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Vorm | Mondelinge Tabletten |
|---|---|
| Aanwijzing | Behandeling van FIP |
| Vervaldatum | 2 jaar |
| Verpakking | Zak |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
| Naam van het product | GS-441524-tabletten |
|---|---|
| Aanwijzing | Behandeling van FIP |
| Sterkte | 10mg, 20mg, 40mg |
| opslag | Kamertemperatuur |
| Verpakking | Zak |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
|---|---|
| Specificatie | 20mg/mL, 30mg/mL |
| 12 maanden | 12 maanden |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| Rang | Pharmaceutcialrang |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
|---|---|
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Rang | Pharmaceutcialrang |
| Specificatie | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Route van Beleid | Subcutaan |
|---|---|
| 12 maanden | 12 maanden |
| Formulier | Injectie |
| Bewaarplaats | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Naam van het product | Gs-441524 flesjes |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
|---|---|
| 12 maanden | 12 maanden |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
| opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Verpakking | 10 tabletten per Zak |
| Specificatie | 10 ml/flacon |
|---|---|
| Verpakking | 10 injectieflaconen/doos |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Formulier | Injectie |
| 12 maanden | 12 maanden |
| Productnaam | GS-441524-tabletten |
|---|---|
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| 12 maanden | 12 maanden |
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
| Opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Verzendmethode | Air ((UPS, FedEx, TNT, EMS) |
|---|---|
| Formulier | Injectie |
| Productnaam | Gs-441524 flesjes |
| Sterkte | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Verpakking | 10 injectieflaconen/doos |