| Actief ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Vorm | Injecties |
| Verpakking | flesje 10 per doos |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Vorm | Injecties |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Productnaam | Gs-441524 poeder |
|---|---|
| Moleculaire Formule | C12H13N5O4 |
| Houdbaarheid | 2 jaar |
| CAS-aantal | 1191237-69-0 |
| Molecuulgewicht | 291.26 |
| Actief Ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Vorm | Injecties |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Actief ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Productnaam | Gs-441524 injecties |
| Bestuursroute | Onderhuidse Injectie |
| Opslag | Bewaren bij 10°C tot 40°C |
| 12 maanden | 12 maanden |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Specificatie | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Actief Ingrediënt | GS-441524 |
| Rang | Pharmaceutcialrang |
| Actief ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Specificatie | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| Vorm | Injecties |
| 12 maanden | 12 maanden |
| Productnaam | GS-441524-tabletten |
|---|---|
| Route van Beleid | Intramusculair of Onderhuids |
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| Opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Vorm | Tabletten |
|---|---|
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
| Verpakking | 10 tabletten per Zak |
| 12 maanden | 12 maanden |
| Opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| 12 maanden | 12 maanden |
|---|---|
| Vorm | Tabletten |
| Verzendwijze | Lucht (UPS, Fedex, TNT, EMS) of Overzees |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Rang | Pharmaceutcialrang |