| Specificatie | 10 ml/flacon |
|---|---|
| Verpakking | 10 injectieflaconen/doos |
| Graad | Farmaceutische kwaliteit |
| Sterkte | 20 mg/ml |
| Bewaarplaats | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Specificatie | 10 ml/flacon |
|---|---|
| Verpakking | 10 injectieflaconen/doos |
| Graad | Farmaceutische kwaliteit |
| Bewaarplaats | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Formulier | Injectie |
| Molecuulgewicht | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Productgebruik | Kattenfipv Behandeling |
| Productopslag | Opslag in een Koele, Droge Plaats |
| Productnaam | De Behandeling van GS441 FIP |
| Productvorm | Tabletten |
| Testmethode | UV HPLC |
|---|---|
| Molecuulgewicht | C12H13N5O4 |
| Productnaam | De Behandeling van GS441 FIP |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Producttype | Tabletten |
| Moleculair gewicht | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Naam van het product | De Behandeling van GS441 FIP |
| Specificatie | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Verzendmethode | Air ((UPS, FedEx, TNT, EMS) of Zee |
| Producttype | Tabletten |
|---|---|
| Molecuulgewicht | C12H13N5O4 |
| Product Verpakking | 10 tabletten per Zak |
| Productvorm | Tabletten |
| Testmethode | UV HPLC |
| Moleculair gewicht | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Productnaam | De Behandeling van GS441 FIP |
| Specificatie | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Productverpakking | 10 Vial Per Box |
| Verzendmethode | Air (UPS, FedEx, TNT, EMS) of zee |
| producthoudbaarheid | 1 jaar |
|---|---|
| CAS | 1191237-69-0 |
| Specificatie | 20mg/mL, 5.5mL |
| Producttype | Vloeistof |
| Productnaam | De Behandeling van GS441 FIP |
| Moleculair gewicht | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Naam van het product | De Behandeling van GS441 FIP |
| Specificatie | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Verpakking | 10 Vial Per Box |
| Verzendmethode | Air ((UPS, FedEx, TNT, EMS) of Zee |
| Moleculair gewicht | C12H13N5O4 |
|---|---|
| Productnaam | De Behandeling van GS441 FIP |
| Specificatie | 20 mg/ml, 30 mg/ml |
| Productverpakking | 10 Vial Per Box |
| Verzendmethode | Air (UPS, FedEx, TNT, EMS) of zee |