| Actief Ingrediënt | GS-441524 |
|---|---|
| Vorm | poeder |
| Verpakking | Aluminiumfoliezak/Trommel |
| Productnaam | Gs-441524 ruw poeder |
| Opslag | Koele Droge Plaats |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Vorm | poeder |
| Verpakking | Aluminiumfoliezak/Trommel |
| Productnaam | Gs-441524 ruw poeder |
| Opslag | Koele Droge Plaats |
| Naam van het product | Gs-441524 injectie |
|---|---|
| Aanwijzing | Behandeling van Kat FIP |
| Doseringsvorm | Oplossing |
| opslag | 2-20°C |
| Houdbaarheid | 12 maanden |
| Sterkte | 20 mg/ml |
|---|---|
| Vervaldatum | 1 Jaar vanaf de datum van vervaardiging |
| Doseringsvorm | De oplossing |
| Houdbaarheid | 12 maanden |
| Bewaarplaats | 2-20°C |
| Verpakking | 10 tabletten/tas |
|---|---|
| Kracht | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Productnaam | GS-441524 Tabletten |
| Opslag | Kamertemperatuur |
| Dosering | Eén keer per dag |
| 12 maanden | 12 maanden |
|---|---|
| Naam van het product | Gs-441524 flesjes |
| Verpakking | 10 flesjes/doos |
| Sterkte | 20mg/mL, 30mg/mL |
| opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Vervaldatum | 2 jaar |
|---|---|
| Vorm | Mondelinge Tabletten |
| Productnaam | GS-441524-tabletten |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
| Dosering | Zodra dagelijks |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Verpakking | Zak |
| Dosering | Zodra dagelijks |
| Formulier | Mondelinge Tabletten |
| Aanwijzing | Behandeling van FIP |
| Productnaam | GS-441524-tabletten |
|---|---|
| Vervaldatum | 2 jaar |
| Sterkte | 10mg, 20mg, 40mg |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
| Verpakking | Zak |
| Verpakking | 10 tabletten/zak |
|---|---|
| Sterkte | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Productnaam | GS-441524 Tabletten |
| Bewaarplaats | Kamertemperatuur |
| Dosering | Eén keer per dag |