| Verpakking | 10 tabletten/zak |
|---|---|
| Sterkte | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Naam van het product | GS-441524 Tabletten |
| Opslag | Kamertemperatuur |
| Dosering | Eén keer per dag |
| Verpakking | 10 tabletten/zak |
|---|---|
| Kracht | 20 mg, 40 mg, 50 mg, 60 mg |
| Product name | GS-441524 Tabletten |
| Opslag | Kamertemperatuur |
| Dosering | Eén keer per dag |
| Opslag | 2-20°C |
|---|---|
| Route van Beleid | Intramusculair |
| Doseringsvorm | Oplossing |
| Vorm | Injectie |
| Houdbaarheid | 12 maanden |
| Vervaldatum | 1 jaar vanaf de Fabricagedatum |
|---|---|
| Sterkte | 20mg/mL, 30mg/mL |
| Vorm | Injectie |
| Productnaam | Gs-441524 injectie |
| Doseringsvorm | Oplossing |
| Verpakking | 10 flesjes/doos |
|---|---|
| 12 maanden | 12 maanden |
| CAS | 1191237-69-0 |
| Sterkte | 30mg/ml |
| Specificatie | 8 ml/flacon |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
|---|---|
| Graad | Pharmaceutcialrang |
| 12 maanden | 12 maanden |
| opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
| Doseringsvorm | De oplossing |
|---|---|
| Beschikbaarheid | 30mg/ml |
| Verpakking | 6 ml/flacon, 8 ml/flacon, 10 ml/flacon |
| Vervaldatum | 1 Jaar vanaf de datum van vervaardiging |
| Productnaam | GS-441524 Injectie |
| Vorm | Tabletten |
|---|---|
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
| Opslag | Opslag bij 2°C aan 20°C |
| 12 maanden | 12 maanden |
| Rang | Pharmaceutcialrang |
| Doseringsvorm | Oplossing |
|---|---|
| Land van Vervaardiging | CHINA |
| Verpakking | 5.5ml/vial, 6ml/vial, 8ml/vial, 10ml/vial |
| Actief Ingrediënt | Gs-441524 |
| Productnaam | Gs-441524 injectie |
| Specificatie | 20mg/tablets, 40mg/tablets, of aangepast |
|---|---|
| Moleculair gewicht | C12H13N5O4 |
| Productvorm | Tabletten |
| Productopslag | Opslag in een Koele, Droge Plaats |
| CAS | 1191237-69-0 |